AMSTAFF - suczka - po BADANIACH bioder i łokci - ZKwP/FCI, #164

Cena: 4500zł do negocjacji

Na sprzedaż z tego wyjątkowego i starannie zaplanowanego krycia (krycie zagraniczne) mamy na sprzedaż piękną suczkę o wyjątkowym umaszczeniu.

Pamiętam jak wybieraliśmy imiona dla maluchów, długo się zastanawialiśmy, który maluch jak będzie miał na imię. Ten problem nie dotyczył tylko Andzi, kiedy się urodziła i ją zobaczyłam, powiedziałam: To będzie Andzia! Andzia jak w mordę strzelił, no i tak też zostało. To imię przykleiło się do niej od pierwszego dnia, i musze przyznać szczerze, że pasuje do niej idealnie. Andzia jest mega słodziakiem. Uwielbia się przytulać, uwielbia kiedy ktoś ją głaszcze, kiedy jest ktoś obok niej, kiedy może być z kimś blisko. Jest też taką niezgrabną cwaniarą, z jednej strony wszędzie pierwsza i chętna żeby coś lub kogoś poznać, ale z drugiej zanim do czegoś lub kogoś dobiegnie zdąży się z pięć razy potknąć o własne łapki. Jest po prostu typową Andzią ;) Jak każdych maluch w naszej hodowli, uwielbia kiedy coś się z nią robi, zdecydowanie zapał do pracy wyssała z mlekiem matki, ale też odkąd tylko była taka możliwość staraliśmy się każdego dnia coś z maluszkami robić, a to do mnie, a to zostań, a to siad, na miejsce, równaj, noga itd. itd. Więc maluszki od samego początku były uczone, że praca z przewodnikiem to super sprawa i mega przyjemność. Andzi pod kątem eksterieru też niczego nie brakuje, będzie na pewno mocną i krępą suką. Ma piękne zwarte i proporcjonalne ciałko, super kątowania łapek, linia grzbietu, głowa, wyraz tutaj też jest wszystko jak należy. Tak wiec jeżeli ktoś będzie chciał spróbować swoich sił na wystawach a z drugiej strony mieć spokojną i wesołą towarzyszkę życia to Andzia będzie idealnym kompanem.

MALUSZKI PRZESZŁY KONTROLNE BADANIA RTG STAWÓW BIODROWYCH I ŁOKCIOWYCH
ZARÓWNO ŁOKIE JAK I BIODRA ROZWIJAJĄ SIĘ IDEALNIE.

Więcej informacji na temat maluszków, ich rodziców można znaleźć na https://www.facebook.com/DeCavalcanteKennel/ lub pisząc, dzwoniąc do nas.

Maluszki oczywiście przeszły rozbudowany proces socjalizacji dzięki czemu są odważne, pewne siebie i świetnie radzą sobie w nowych, stresujących sytuacjach. Potrafią też załatwiać swoje potrzebny na zewnątrz.

Ojciec szczeniąt: VYAT GALENA Lang Amante aka. Persik
Multi. BISS
BIS Baby Rosja 2014
J.Ch Rosji
Ch. Rosji
Ch. RKF
HD: B
ED: O/0
ATAXIA: Clear

Matka: FAITER Like a star. Aka. Lucky
J.Ch Rosji
Ch. Polski
Open Interchampion
HD A/A
ED 0/0
PL: 0/0
OCD: Free
ATAXIA: Clear

Rodzice szczeniąt to wyjątkowe psy o fantastycznym charakterze oraz wyglądzie. Oczywiście rodzice posiadają komplet badań w kierunku dysplazji oraz ataxi. Suczka dodatkowo posiada badania rzepek, OCD, tarczycy oraz serca.

Matka szczeniąt, to suka o sportowym zacięciu i ogromnej motywacji do pracy, bardzo stabilna psychicznie, świetnie odnajdująca się w nowych sytuacjach, niesamowicie odważna i pewna siebie. Suka jest poprawnej budowy anatomicznej. Niska, kompaktowa, elegancja, proporcjonalna, pięknie umięśniona o poprawnej linii grzbietu, ładnej długiej szyi oraz suczej, dobrze wysklepionej głowie.

Ojciec, na stałe przebywający w Rosji to wyjątkowy przedstawiciel rasy, fantastycznie zbudowany, mocnej kości o pięknej samczej głowie, poprawnej linii grzbietu. Pies jest niski, krępy. Mimo mocnej budowy, bardzo elegancji i dynamiczny w ruchu. Posiada mocną i głęboką klatkę piersiową. Pies o fantastycznym wyrazie. Ponadto pies o bardzo zrównoważonym charakterze. Mimo silnego temperamentu bardzo opanowany, fantastycznie radzący sobie w sytuacjach stresowych. Niesamowicie kontaktowy oraz przyjacielski.

Hodowla DeCavalcante, prowadzona przez ludzi z pasją, mających niesamowite doświadczenie w pracy z psami. Stale poszerzamy swoją wiedzę z zakresu zdrowia fizycznego oraz behawioryzmu psa. Oboje zajmujemy się szkoleniem psów z zakresu posłuszeństwa użytkowego, sportowego, tropienia oraz obrony, dlatego psy w naszej hodowli nie są typowymi „kanapowcami”. Każdy z naszych psiaków, aktywnie spędza czas, zgodnie z posiadanymi predyspozycjami.

Zastrzegamy prawo do wyboru przyszłych właścicieli.

Adres


Galeria zdjęć