Zmiana koloru auta, oklejanie aut, oklejanie samochodu, folia..., #167

WWW.GRAFFIT-DESIGN.PL

666 709 480

Krótki film z realizacji:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1933486980266846&id=1921124608169750

Oklejanie pojazdów i łodzi

Wykonujemy kompleksową zmianę koloru pojazdów, łodzi oraz detali wnętrza, w tym kierownic, konsol itp. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie oraz inne materiały firm takich jak 3M, Arlon, Oracal, Avery, dzięki czemu nasze realizacje są precyzyjne i trwałe. Nasi klienci mogą wybrać interesujący ich kolor, teksturę oraz typ folii spośród kilkuset rodzajów. Zastosowanie oklejenia pozwala nie tylko uniknąć znacznych kosztów związanych z lakierowaniem pojazdu, ale także umożliwia łatwy powrót do pierwotnego koloru i jego ochronę. Cały proces przebiega bez najmniejszej szkody dla oryginalnego lakieru, który po ewentualnym usunięciu folii pozostaje w idealnym stanie.Spośród kilkuset rodzajów folii można wybrać także folie bezbarwne, które mogą służyć jako zabezpieczenie lakieru. Na usługi udzielamy nawet 4-letniej gwarancji.Oznakowanie wizualne flot

Wykonujemy zlecenia dotyczące oklejania flot samochodowych w barwy firmowe oraz reklamy graficzne. Odpowiednio oznaczona flota zapewnia spójność systemu identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa i będzie stanowiła świetny nośnik reklamowy. Stosujemy zarówno wydruki ploterowe, jak i wielkoformatowe według zamówienia klienta.


Nietypowe zastosowania
Zastosowanie różnorodnych folii pozwala na wykonanie nietypowych zleceń takich jak: oklejanie mebli, ram okiennych, felg oraz wielu wielu innych...PlastiDip:

Plasti Dip to rewolucyjny, wielofunkcyjny środek, który w branży motoryzacyjnej wykorzystywany jest do zmiany koloru pojazdów oraz mniejszych elementów (felgi, lusterka, emblematy). Jest to syntetyczna powłoka nakładana metodą natryskową lub zanurzeniową zabezpieczająca karoserię Twojego samochodu oraz nadająca dowolną, w ramach dostępnej obszernej palety kolorystycznej, barwę.
Największą zaletą Plasti Dip jest możliwość jego zerwania w dowolnym momencie bez pozostawiania śladów na powierzchni. Plast Dip występuje w różnych kolorach oraz odcieniach (mat, satyna, połysk, wysoki połysk), a dzięki pigmentom w proszku stwarza nieograniczone możliwości kolorystyczne. Plasti Dip jest w pełni odporny na wszystkie niesprzyjające warunki atmosferyczne chroni także przed wilgocią, kwasami oraz ścieraniem,po położeniu tworzy jednolitą, przyjemną w dotyku gumową powłokę antykorozyjną. Po zerwaniu produktu nie ma konieczności czyszczenia lakieru z kleju czy polerowania. Dzięki wysokiej jakości Plasti Dip stał się najpopularniejszym na świecie w pełni usuwalnym lakierem.

Adres


Galeria zdjęć